(x) Kapat
Türkçe English
 

 
Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen üye olunuz!
 Gelişmekte olan ülkemizin tüm alanlarda olduğu gibi Endüstriyel Basınç, Sıcaklık, Akışkan ve Seviye ölçüm sektöründe de ihtiyaçları günden güne artmaktadır. Günümüz koşullarında kalitenin ve rekabetin öne çıktığı piyasa şartlarında üretim, satış öncesi ve sonrası alanlarda kaliteli hizmet verebilmek, bilgi desteği sunabilmek ilkesi ile firmamız 1993 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ve dünya pazarındaki pay ve söz hakkının daha üst seviyelere taşınabilmesi için her türlü mücadeleyi vermeyi hedef olarak belirlemiştir.                

Kendi branşlarında profesyonel olarak çalışan personeli ile müşterilerine tam zamanında, kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

Ürün gruplarında lider markaları bulunduran firmamız, Endüstriye (Basınç, Sıcaklık, Akışkan ve Seviye) ölçüm-kontrol cihazları ve aksesuarlarından oluşan geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunarak, sektörde kazanmış olduğu saygınlık ve güven ile sektörün lider kuruluşlarını müşteri portföyünde bulundurmaktadır.

Firmamız yaptığı yatırımlar ve iyileştirmeler neticesinde daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek için kurumsal kimliğini sürekli geliştirmektedir.

Bu nedenle 2010 yılında imalat sektörüne ilk adımını atmış ve Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisinde üretime başlamıştır. 2012 yılında mevcut üretim ve satış kapasitenin artması sebebi ile yatırımlarına devam etmiş ve İstanbul Sancaktepe 'de bulunan yeni fabrikasına taşınmıştır.

Bununla birlikte firmamız, gerek satış öncesi mevcut sistem ve proseslere uygun doğru ve maksimum performans sağlayacak ürün seçiminde, gerekse satış sonrası vermiş olduğu destek hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst safhada sağlama çabasını devam ettirmektedir.
 Copyright © 2008 Tüm Haklari Saklidir
http://www.diverseffect.com/