(x) Kapat
Türkçe English
 

 
Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen üye olunuz!
 GEMS SENSORS & CONTROLS

Kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan GEMS SENSORS&CONTROLS; imalatını yapmış olduğu basınç transmitterleri, basınç siviçleri, seviye siviçleri, seviye transmitterleri, akışkan ölçüm sensörleri ve akışkan ölçüm siviçleri, su sensörleri ile dünyanın lider firmalarından biri konumundadır.

İmalatında kalite, uzun süreli çözüm, yüksek hassasiyet ve maksimum müşteri menuniyetini temel hedef olarak kabul eden GEMS SENSORS&CONTROLS, bu felsefesi sayesinde ürün kalitesini ispatlamış bir firmadır..

GEMS SENSONRS&CONTROLS sahip olduğu ISO 9001 ve CE ve diğer kalite yönetim belgeleri ile her zaman için en iyi ürün ve hizmeti sunmak için var olan çabasını daima bir adım ileri taşıma hedefini sürdürmektedir.

 


PARKER Hannifin S.p.a.

Yıllık 12 milyar USD lik satış potansiyeli ile, 48 farklı ülkede 61.000 çalışanı ile HAREKET ve KONTROL SİSTEMLERİ ile ilgili dünyanın lider firmaları arasında yer almaktadır.

Gelişen yapısı, kaliteyi felsefe edinmiş ürün çeşidi ile, satış öncesi ve satış sonrası destek servisi ile bir çok farklı endüstriyel alanda kesin çözümler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir.

 


EMKO Elektronik A.Ş.

Üretmiş olduğu kontrol cihazları ve elemanları ile ilgili olarak EMKO, müşteri odaklı yaklaşım ile ürün fonksiyonelliğine ve kalitesine birinci derecede önem verilerek, programlanabilir çok fonksiyonlu proses kontrol cihazlarının, sayıcıların, zaman rölelerinin, termokupl ve termorezistansların; jeneratör kontrol cihazlarının, otomatik transfer paneli ve manuel keystart cihazlarının tasarımı, üretimi gerçekleştirmektedir. 

TS ISO EN 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olan EMKO,  yönetim tarafından yayınlanmış olan kalite politikası ve prosedürler ile; tasarım-üretim-servis faaliyetlerinde müşteri memnuniyetinin eksiksiz sağlanabilmesi garanti altına alınmıştır. Aynı zamanda, yeni tasarım ürünlere firma bünyesindeki test laborotuvarında EMI, ESD, EFT, PQF, Surge, LVD ve Çevre şartları testleri uygulanarak; “CE markası” kapsamındaki direktiflere uygun kontrol cihazlarının tasarım ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

 


 Copyright © 2008 Tüm Haklari Saklidir
http://www.diverseffect.com/